Jiří Anderle  -  Postavy

Aktuální cena: 4100

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 1091

kombinovaná technika, rok 1998, signováno DU, číslováno 58/100, vydala Galerie Vltavín u příležitosti výstavy "Jiří Anderle-Pradávno", rozměr 20 x 14 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 2500Kč