František Tichý  -  Clown - Liliputan

Aktuální cena: 32100
Aktuální kupující: 0283

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 5677

litografie, rok 1958, signováno DU, číslováno 73/200, soupis grafického díla František Dvořák str. 30 č. 296, rozměr 52 x 21,5 cm, rámováno Brůžek

Vyvolávací cena: 12000Kč