Kamil Lhoták  -  Cycles Alcyon

Aktuální cena: 47000

Identifikační číslo: 7903

litografie, rok 1979, signováno PD, číslováno 25/65, rozměr 47 x 58,5 cm, rámováno Brůžek

Vyvolávací cena: 15000Kč