Kamil Lhoták  -  P.F. 1966 - J. Hrachovec

Aktuální cena: 300
Aktuální kupující: 0183

Identifikační číslo: 2525

litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 11 x 12,5 cm, rozměr papíru 11 x 25,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 300Kč