Karel Valter  -  Krajina

Aktuální kupující: 0094

Karel Valter (*17.02.1909 †17.11.2006)

Identifikační číslo: 8190

litografie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 26 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč