Jiří John  -  Klíčení

Aktuální cena: 5900
Aktuální kupující: 0094

Jiří John (*06.11.1923 †22.06.1972)

Identifikační číslo: 6722

suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 13,3 x 8,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013

Vyvolávací cena: 5900Kč