Václav Špála  -  Vítězství

Aktuální kupující: 0150

Václav Špála (*24.08.1885 †13.05.1946)

Identifikační číslo: 10993

litografie, rok 1919, značeno v desce LD, rozměr 18 x 13 cm, rám

Vyvolávací cena: 500Kč