Karel Svolinský  -  V černém lese

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 21:20:00

Karel Svolinský (*11.01.1896 †16.09.1986)

Identifikační číslo: 3550

litografie, signováno PD, rozměr 24 x 15 cm, volný list

Vyvolávací cena: 200Kč