Adolf Born  -  Cochinchine

Aktuální cena: 210000

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 10585

akvarel, papír, rok 2008, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 95000Kč