František Gross  -  Továrna v Mníšku pod Brdy

Aktuální cena: 7000
Aktuální kupující: 0052

Identifikační číslo: 5634

olej, karton, signováno PN, rozměr 22 x 31 cm, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 6500Kč