Antonín Václav Slavíček  -  Koleda

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 20:55:00

Antonín Václav Slavíček (*01.01.1895 †27.10.1938)

Identifikační číslo: 5632

tuš, akvarel, papír, rok 1932, signováno DU, rozměr 14 x 9 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč