Karel Vaca  -  Bez názvu

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 20:50:00

Karel Vaca (*21.07.1919 †31.03.1989)

Identifikační číslo: 7066

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám

Vyvolávací cena: 1100Kč