Olbram Zoubek  -  Milenci

Aktuální cena: 7500

Olbram Zoubek (*21.04.1926 †15.06.2017)

Identifikační číslo: 5563

reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15,5 x 15,5 cm

Vyvolávací cena: 4000Kč