Stanislav Holý  -  Námluvy pana Pipa

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 20:30:00

Stanislav Holý (*25.02.1943 †14.08.1998)

Identifikační číslo: 5631

litografie, akvarel, rok 1983, signováno DU, rozměr 16 x 13 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1200Kč