Miloslav Holý  -  Parník na Vltavě

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 20:15:00

Miloslav Holý (*04.10.1897 †03.03.1974)

Identifikační číslo: 5630

akvarel, pastel, papír, rok 1960, signováno LD, rozměr 29 x 25 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč