Josef Jíra  -  Na štědrý den

Aktuální cena: 1100

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 5626

tužka, akvarel, pastel, signována PD, rozměr 15 x 13 cm, volný list

Vyvolávací cena: 600Kč