Jiří Šalamoun  -  Bludiště - Domov

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2017 21:00:00

Jiří Šalamoun (*17.04.1935 †31.03.2022)

Identifikační číslo: 5622

konvolut 2x litografie, rok 1977, obě signovány PN, rozměr 2x 15 x 11 cm, volné listy

Vyvolávací cena: 1000Kč