Kamil Lhoták  -  Pařížská nároží - Jane

Aktuální kupující: 0183

Identifikační číslo: 5621

litografie, rok 1958, signováno PD, vydal Hollar, rozměr 18 x 14 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1000Kč