Ludmila Jiřincová  -  Sněť pšeničná

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2017 20:50:00

Ludmila Jiřincová (*09.05.1912 †22.01.1994)

Identifikační číslo: 5620

studijní kresba, tužka, akvarel, ruční papír, pro odborný text, učebnici biologie, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 9 cm, volný list

Vyvolávací cena: 800Kč