Josef Liesler  -  Hudebníci

Aktuální cena: 1600
Aktuální kupující: 0096

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 5320

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, rozměr 42,5 x 27 cm

Vyvolávací cena: 1500Kč