Eduard Tomek  -  Odpočinek

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2017 20:20:00

Eduard Tomek (*28.03.1912 †17.08.2001)

Identifikační číslo: 10809

pastel, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 40 x 27 cm, volný list

Vyvolávací cena: 850Kč