Kamila Ženatá  -  Cizinec na pobřeží II.

Aukce je již uzavřena dne: 13.03.2017 21:35:00

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 11068

olej, plátno, rok 2016, signováno vzadu, rozměr 18 x 24 cm

Vyvolávací cena: 1500Kč