Jiří Sopko  -  Sopko

Aktuální kupující: 0033

Jiří Sopko (*20.02.1942 )

Identifikační číslo: 5615

soubor 8x serigrafie, ručně kolorováno, značeno v desce, rok 1991, signováno v tiráži, rozměr listů 30 x 21 cm

Vyvolávací cena: 500Kč