Stanislav Holý  -  Jako v kleci

Aukce je již uzavřena dne: 13.03.2017 20:55:00

Stanislav Holý (*25.02.1943 †14.08.1998)

Identifikační číslo: 5610

litografie, rok 1975, signováno PD, číslováno 26/95, rozměr 16 x 8,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 800Kč