Adolf Born  -  Noc v Benátkách

Aktuální cena: 13500
Aktuální kupující: 0165

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 5608

litografie, rok 1994, signováno PN, rozměr 36 x 28 cm, volný list, nahoře věnování

Vyvolávací cena: 7000Kč