Karel Valter  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 13.03.2017 20:40:00

Karel Valter (*17.02.1909 †17.11.2006)

Identifikační číslo: 5599

tuš, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 22,5 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 7900Kč