Albín Brunovský  -  Karneval

Aktuální kupující: 0235

Albín Brunovský (*25.12.1935 †20.01.1997)

Identifikační číslo: 10925

křídová litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 5/200, rozměr 19 x 24 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 75, č. 259, volný list

Vyvolávací cena: 7700Kč