Oldřich Kulhánek  -  Interier č.1, Hopla !

Aktuální kupující: 0011

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 7a10

barevná litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 64,5 x 49 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 7000Kč