Tomáš Bím  -  Vzduchoplavci II.

Aktuální kupující: 0011

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 5328

litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 22/25, rozměr 50 x 37 cm, rám

Vyvolávací cena: 3500Kč