Josef Váchal  -  Rodina vodníkova

Josef Váchal (*23.09.1884 †10.05.1969)

Identifikační číslo: 316

barevný dřevoryt, rok 1913, signováno PD, číslo tisku 9, rozměr 21 x 21 cm, reprodukováno v soupisu str. 141, rámováno

Vyvolávací cena: 12500Kč