Kamila Ženatá  -  Zahrada

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2016 20:15:00

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 8221

olej, plátno, rok 2016, signováno DU, rozměr 30 x 30 cm

Vyvolávací cena: 3500Kč