Josef Tockstein  -  Hlava - Ukřižovaná

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2016 20:00:00

Josef Tockstein (*10.01.1912 †13.03.1992)

Identifikační číslo: 5845

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 42 x 22 cm, pozůstalostní razítko číslo 0324

Vyvolávací cena: 2500Kč