Jan Slavíček  -  Pohled z ateliéru

Aktuální kupující: 0214

Jan Slavíček (*22.01.1900 †05.04.1970)

Identifikační číslo: 5041

litografie, signováno PD, rozměr 34 x 44 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1250Kč