Vladimír Sychra  -  Vzpomínka

Aktuální kupující: 0222

Vladimír Sychra (*28.01.1903 †20.02.1963)

Identifikační číslo: 263

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 93/500, rozměr 33 x 47,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč