Adolf Born  -  Nerovný pár

Aktuální kupující: 0232

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 10732

litografie, 80tá léta, signováno PD, číslováno 35/70, rozměr 49 x 32 cm, původní pasparta

Vyvolávací cena: 11000Kč