Zdeněk Sýkora  -  Linie Nr. 63

Zdeněk Sýkora (*03.02.1920 †12.07.2011)

Identifikační číslo: 7a2

5-barevná serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 27/100, vydavatel: Wilhelm-Hack-Museum, Ludwigshafen n/R, SRN, náklad 100 kusů, soupis grafiky str. 100/101, rozměr 59,5 x 59,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 17500Kč