Aleš Lamr  -  Tak se chytá na lep

Aukce je již uzavřena dne: 12.12.2016 20:25:00

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 5112

litografie, rok 1983, signováno DU, číslováno 3/50, rozměr 38 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1900Kč