Zdeněk Sklenář  -  Zátiší

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 22:00:00

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 5070

litografie, rok 1976, signováno DU, číslováno 29/100, rozměr 25 x 39,5 cm, vystaveno Praha 2015, rámováno

Vyvolávací cena: 5900Kč