Václav Tikal  -  Chodec

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 21:55:00

Václav Tikal (*24.12.1906 †26.11.1965)

Identifikační číslo: 8763

litografie, rok 1957, signováno PD, rozměr 36 x 24 cm, volný list

Vyvolávací cena: 5000Kč