Antonín Střížek  -  Cesta

Aktuální kupující: 0200

Antonín Střížek (*22.05.1959 )

Identifikační číslo: 6a18

litografie, rok 2005, signováno PD, číslováno 57/60, rozměr 14,5 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 300Kč