Ivan Ouhel  -  Kopec

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2016 20:25:00

Ivan Ouhel (*18.02.1945 †21.02.2021)

Identifikační číslo: 3724

olej, plátno, rok 1987, signováno PD, rozměr 58,5 X 58,5 cm

Vyvolávací cena: 33000Kč