Oldřich Kulhánek  -  Study of a Stupid smile

Aktuální kupující: 0201

Oldřich Kulhánek (*26.02.1940 †28.01.2013)

Identifikační číslo: 9997

litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 4/10, rozměr 49 x 37,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 8900Kč