František Hudeček  -  Postavy

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 20:45:00

František Hudeček (*07.04.1909 †13.05.1990)

Identifikační číslo: 7663

litografie, rok 1955, signováno PD, rozměr 9,5 x 7 cm, volný list

Vyvolávací cena: 690Kč