Kristian Kodet  -  Spojené hlavy

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 20:35:00

Kristian Kodet (*17.07.1948 )

Identifikační číslo: 8724

olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD a vzadu, rozměr 40 x 30 cm, rám

Vyvolávací cena: 18000Kč