Eduard Tomek  -  Postavy v lese

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 20:25:00

Eduard Tomek (*28.03.1912 †17.08.2001)

Identifikační číslo: 10403

akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1200Kč