Lev Šimák  -  Na pláži

Aukce je již uzavřena dne: 13.04.2016 20:15:00

Lev Šimák (*03.03.1896 †19.10.1989)

Identifikační číslo: 2882

olej, plátno, rok 1944, signováno PD, rozměr 31 x 39 cm, rám

Vyvolávací cena: 29000Kč