Albín Brunovský  -  Ešte jedna Zuzana (ExLibris Stanislav Staňka)

Aktuální kupující: 0049

Albín Brunovský (*25.12.1935 †20.01.1997)

Identifikační číslo: 4a9

litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 119/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4000Kč