Zdeněk Táborský  -  Krajina s chalupou

Aukce je již uzavřena dne: 12.04.2016 21:10:00

Zdeněk Táborský (*15.08.1927 )

Identifikační číslo: 4a6

olej, plátno, signováno PD, rozměr 43 x 32 cm, bez rámu

Vyvolávací cena: 800Kč