František Gross  -  Jiráskův Hronov

Aukce je již uzavřena dne: 12.04.2016 20:45:00

Identifikační číslo: 11706

3x list, 1x kresba tužkou, rozměr 24 x 35 cm, 1x kresba tuší, rozměr 19,5 x 31 cm, 1x litografie, rozměr 21,5 x31 cm, všechny signovány PD, volné listy

Vyvolávací cena: 6000Kč