Václav Sivko  -  Návštěva

Aukce je již uzavřena dne: 12.04.2016 20:35:00

Václav Sivko (*29.05.1923 †11.03.1974)

Identifikační číslo: 4742

litografie, rok 1962, signováno PD, číslováno 20/60, vzadu štítek DÍLO, rozměr 30 x 22 cm, rám

Vyvolávací cena: 2500Kč